BIO Dobrá vinice MIX

Kód: DOBRA VINICE MIX
1 874 Kč –10 %
BIO Dobrá vinice MIX
1 874 Kč –10 % 1 687 Kč
Skladem
Vychlazení

Vinařství: Dobrá vinice 

Bílá vína: Cuvée Národní park 2018, Créme de Národní park 2018, Cuvée de vin 2016, Kambrium cuvée, Veltlínské zelené 2018 
Červené víno: Trois 2016Detailní informace

Detailní popis produktu

Cuvée Národní park 2018
Víno má jemně žlutou barvu. Vůně je velmi minerální s dotekem květin a ovoce. V minerální chuti se objevují květinovo-ovocné dozvuky. Vděčné víno na denní pití, k jídlu, k tvrdšímu sýru. 

Créme de Národní park 2018
Cuvée typu pet-nat z odrůd Müller Thurgau, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský. Víno dosud dokváší a zraje na kvasnicích pod korunkou, již 28 měsíců. Vůně je chlebově-minerální. Chuť je příjemná a plná s dominantním minerálním projevem. 

Kambrium cuvée
Víno světle zeleno-žluté barvy, květinově minerální. Chuť je příjemná a plná s dominantním minerálním projevem. Vhodné k českým pokrmům, salátům, chřestu i tvrdším sýrům. 

Cuvée de Vin 2016
Víno světle zeleno-žluté barvy, květinově minerální. Chuť je příjemná a plná s dominantním minerálním projevem. Bez použití cizích kvasinek, bakterií a jiných aditiv. Víno je vhodné kombinovat s lehkými pokrmy a saláty. 

Trois 2016
Víno má rubínovou barvu. Vůně i chuť je minerální – zemitá s doteky červeného a černého ovoce. Využití ke specialitám napříč gastronomií, nejlépe k úpravám divoké drůbeže á la bažant, k české omáčkové kuchyni, k telecímu, jehněčímu, hovězímu i zvěřině. 

Veltlínské zelené 2018
Suché bílé víno jemně žluté barvy. Výrazná minerální vůně s ovocně květinovým dozvukem. V minerální chuti se objevují nuance kamenitě písčité půdy s výrazným podílem křemene. Charakter vína zvýrazňuje vůni a chuť oříšků a jemná kyselina. Doporučujeme k k vepřovému masu, kančímu, k řízkům, minutkám z kapra a tvrdším zrajícím sýrům. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karton MIX
Balení: Karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: