Prosecco Spumante "Il Fresco" Brut, Treviso DOC, Villa Sandi

Kód: PSTIFB06VS
401 Kč
Skladem
Vychlazení

Italské prosecco z oblasti DOC Treviso na severu Itálie. Barva je slámově žlutá s jemným a přetrvávajícím perlením. Vůně ovocná a květinová s tóny zralého jablka a malých horských květin. Chuť je suchá, svěží a ovocná s měkkou dochutí na jazyku.

Pro více informací zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Villa Sandi - vinařství specializované na výrobu šumivých vín, leží na severu Itálie v území chráněném kopci Marca Trevigiana, mezi oblastmi D.O.C. Prosecco di Valdobbiadene a Montello e Piave. Rodina se věnuje vinařství po tři generace, z otce na syna se dědí prastará tradice výroby vína na pozemcích vhodných k pěstování bílých i červených odrůd. Zdejší výborná Prosecca jsou ideálním doplňkem svátečních příležitostí a kvalitní gastronomie. Villa Sandi nabízí vína pro každou příležitost, přirozený obsah kyselin a svěží chuť o tom jistě přesvědčí i Vás. Enologický tým Villy Sandi se věnuje výrobě nejlepšího možného vína. S podporou Riccarda Cotarella, jednoho z nejslavnějších enologů Itálie, Villa Sandi vytvořila vína, která jsou považována za jedny z nejlepších vín v Itálii a ve světě.

Kvalitní aromatické šumivé víno, které je produkováno z oblasti D.O.C., Extra Dry OBLAST PŮVODU Prosecco je typické víno pro region Benátska. Zasahuje do oblasti Treviso Prosecco DOC, včetně kopcovité oblasti Půda má střední hrubost podloží a jejím základem jsou nivní půdy.

Charakteristické rysy:
Velmi světle žlutá barva s jemným a dlouhotrvajícím perlením. Vůně je
ovocná a květinová, s náznaky zlatých jablíček a drobných horských
květů. Suchý, čerstvý a aromatický pocit na patře postupně přechází do
květinové a velmi harmonické dochuti.

Doporučené servírování:
Vynikající aperitiv k celé řadě lahodných předkrmů. Ideální s
mořskými korýši, jako jsou krevety, langusty nebo humři.

Pro více informací zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína
Země: Itálie
Region: Veneto
Vinařství: Villa Sandi
Odrůda: Glera
Obsah alkoholu: 10-12%
Obsah cukru: Suché
Objem: 0,75l
Balení: Láhev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: